DLA JEDNYCH SPORT WYCZYNOWY

Dla innych rekreacja

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nowy rok, nowy sezon. Nowe wyzwania.

Email Drukuj PDF

26165410 942041062614586_2799922899341059634_n

W Nowym Roku życzymy Państwu wszystkiego dobrego, a w szczególności sukcesów życiowych i sportowych. Z nowym kalendarzem i workiem medali ( w zakładce) OKSW z optymizmem patrzy w nowy sezon 2018. Co prawda brakuje mi na kalendarzu postaci Julki Walczak, ale tym nie mniej ..... . Nie ma co ukrywać, przy tak wysoko postawionej poprzeczce ciężko będzie o nowy rekord. Pracą i optymizmem należy takiemu wyzwaniu stawić czoła i tyle. Tego życzymy zawodnikom i trenerom OKSW. A koleżankom i kolegom z KSC Plastex nawiązania rywalizacji medalowej z poniższą imponującą ststystyką. Chcąc docenić naszych najlepszych zawodników zapraszamy do oddawania swoich głosów w plebiscycie Gazety Olsztynskiej na najpopularniejszego sportowca Olsztyna.

Łącznie zawodnicy OKSW zdobyli w sezonie 2017 nastęoującą ilość medali :

2 medale Mistrzostw Świata seniorów, 1 medal MŚ juniorów
2 medale Mistrzostw Europy seniorów, 3 medale ME juniorów,
12 medali w startach międzynarodowych,
19 medale Mistrzostw Polski
3 medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
ŁĄCZNIE: 42 medale
Dla ciekawskich i zainteresowanych
szczegółowo i chronologicznie:
✖Międzynarodowe regaty juniorów 26-28.05.2017, Piestany
Julia Walczak
1 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (Klaudia Szulecka)
2 miejsce w konkurencji C-2 500 m (Klaudia Szulecka)
3 miejsce w konkurencji C-1 1000 m
4 miejsce w konkurencji C-1 500 m
Dominik Bugaj
1 miejsce w konkurencji C-4 1000 m
3 miejsce w konkurencji C-2 200
Puchar Świata Seniorów 26-28.05.2017, Szeged
Mateusz Kamiński
1 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (Vincent Słomiński)
4 miejsce w konkurencji C-2 500 m (Vincent Słomiński)
Tomasz Barniak
1 miejsce FB w konkurencji C-2 500 m (Wiktor Głazunow)
✖III Puchar Świata Seniorów 02-04.06.2017, Belgrad
Mateusz Kamiński
2 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (Vincent Słomiński)
3 miejsce w konkurencji C-1 5000 m
Tomasz Barniak
1 miejsce w konkurencji C-2 500 m (Wiktor Głazunow)
✖Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 09-11.06.2017, Bydgoszcz
Tomasz Barniak
1 miejsce w konkurencji C-1 200 m
8 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (Dominik Bugaj)
✖Mistrzostwa Europy Juniorów 22-25.06.2017, Belgrad
Bugaj Dominik 3 miejsce w konkurencji C-4 500m
Walczak Julia 8 miejsce w konkurencji C-1 500m
✖Mistrzostwa Europy w maratonie 30.06-02.07.2017, Ponte de Lima
Maja Szajdek
2 miejsce w konkurencji juniorek C-1 15,4 km
2 miejsce w konkurencji C-1 Short Race 3,6km open 4 miejsce w konkurencji seniorek C-1 19 km
✖Mistrzostwa Polski w maratonie 07-09.07.2017, Gorzów Wielkopolski
Maja Szajdek
2 miejsce w konkurencji seniorek C-1 23,2 km
Michał Szajdek
1 miejsce w konkurencji młodzików C-1 8,4 km
Jacek Ceckowski
2 miejsce w konkurencji junior mł. C-1 12,1 km
Robert Burakowski
3 miejsce w konkurencji juniorów mł. C-1 12,1 km
✖Mistrzostwa Europy Seniorów 14 – 16.07.2017 r. Plovdiv
Tomasz Barniak
1 miejsce w konkurencji C-4 1000 m (Głazunow, Kuleta, Grzybowski)
4 miejsce w konkurencji C-2 500 m (W. Głazunow)
6 miejsce w konkurencji C-2 200 m (W. Głazunow)
Mateusz Kamiński
9 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (V. Słomiński)
3 miejsce w konkurencji C-1 5000 m
✖Mistrzostwa Świata Juniorów, 27 – 30.07.2017 , Pitesti
Julia Walczak
półfinał w konkurencji C-1 200 m
9 miejsce Finał B w konkurencji C-1 500 m
Dominik Bugaj
7 miejsce Finał B w konkurencji C-1 1000 m
✖Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 03-06.08.2017, Bydgoszcz
Jacek Ceckowski
3 miejsce w konkurencji C-1 5000 m
4 miejsce w konkurencji C-1 500 m
Robert Burakowski
5 miejsce w konkurencji C-1 5000 m
8 miejsce w konkurencji C-1 1000 m
✖Mistrzostwa Polski Juniorów 03-06.08.2017, Bydgoszcz
Dominik Bugaj
2 miejsce w konkurencji C-1 1000 m
3 miejsce w konkurencji C-1 500 m
4 miejsce w konkurencji C-1 200 m
Julia Walczak
1 miejsce w konkurencji C-1 500 m
2 miejsce w konkurencji C-1 200 m
Maja Szajdek
5 miejsce w konkurencji C-1 500 m
6 miejsce w konkurencji C-1 200 m
✖Mistrzostwa Świat Seniorów 23 – 27.08.2017 r. Racice
Tomasz Barniak
2 miejsce w konkurencji C-4 1000 m (Głzunow, Kuleta, Grzybowski)
4 miejsce w konkurencji C-2 500 m (W. Głazunow)
Mateusz Kamiński
7 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (V. Słomiński)
3 miejsce w konkurencji C-1 5000 m
✖Mistrzostwa Polski Seniorów 01-03.09.2017, Poznań
Mateusz Kamiński , Tomasz Barniak
1 miejsce w konkurencji C-2 1000 m,
1 miejsce w konkurencji C-2 500 m
1 miejsce w konkurencji C-2 200 m
Julia Walczak
5 miejsce w konkurencji C-1 500 m
1 miejsce Finał B w konkurencji C-1 200 m
✖Mistrzostwa Polski Młodzików 01-03.09.2017, Poznań
Alicja Drzewicka
1 miejsce w konkurencji C-1 2000 m
Michał Szajdek
4 miejsce w konkurencji C-1 2000 m
Michał Szajdek, Paweł Wiśniewski
4 miejsce w konkurencji C-2 2000 m
Paweł Wiśniewski
12 miejsce w konkurencji C-1 2000 m
✖Mistrzostwa Świata w maratonie 07-10.09.2017, Pietermaritzburg Poł. Afryka
Maja Szajdek
3 miejsce w konkurencji juniorek C-1 15,4 km
5 miejsce w konkurencji seniorek C-1 19 km
✖Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 09.09.2017, Białystok
Michał Szajdek
3 miejsce w konkurencji C-1 2000 m
Michał Szajdek, Paweł Wiśniewski
2 miejsce w konkurencji C-2 2000 m
Paweł Wiśniewski
5 miejsce w konkurencji C-2 2000 m
Kamila Kudyba
4 miejsce w konkurencji C-1 2000m
Kamila Kudyba, Alicja Drzewicka
2 miejsce w konkurencji C-2 2000m
Alicja Drzewicka
7 miejsce w konkurencji C-1 2000 m
✖Długodystansowe Mistrzostwa Polski 15-17.09.2017, Augustów
Dominik Bugaj
1 miejsce w konkurencji juniorów C-1 10000 m
Maja Szajdek
1 miejsce w konkurencji juniorek C-1 5000 m
Kamila Kudyba
1 miejsce w konkurencji dziewcząt C-1 1000 m
Michał Szajdek
2 miejsce w konkurencji młodzików C-1 5000 m
Robert Burakowski
3 miejsce w konkurencji juniorów mł. C-1 10000 m
Jacek Ceckowski
4 miejsce w konkurencji junior mł. C-1 na dystansie 10000 m
Alicja Drzewicka
6 miejsce w konkurencji młodziczek C-1 2000 m
✖Puchar Nadziei Olimpijskich 15-17.09.2017, Racice
Julia Walczak
1 miejsce w konkurencji C-2 1000 m (Klaudia Szulecka)
1 miejsce w konkurencji C-2 500 m (Klaudia Szulecka)
2 miejsce w konkurencji C-1 1000 m
6 miejsce w konkurencji C-1 500 m

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
You are here: Start