• Decrease font size

Długodystansowe M.Polski w kajakarstwie.

Email Drukuj PDF

60971408 1288539564631399_7250225071359262720_n

W Wolsztynie odbyły sie Długodystansowe Mistrzostwa Polski w kajakarstwie. wWpierwszy dzień zawodów świetnie spisała się młodziczka Kamila Kudyba (OKSW) która wygrała swój wyścig i została Mistrzynia Polski w C-1 3000m. Startował też w juniorach Robert Burakowski (OKSW) ale niestety zaliczył wywrotkę na nawrocie- takie rzeczy zdarzają się w trakcie rywalizacji. Kolejny dzień zmagań Długodystansowych Mistrzostw Polski dla Olsztyna tym razem bez medalu, ale było blisko. W wyścigu juniorów młodszych 4 miejsce zajął Michał Szajdek, 9 miejsce Paweł Wiśniewski i 13 miejsce Milan Kasprowicz. Wszyscy z OKSW. Na zawodach zabrakło naszych murowanych faworytów do medali, ale przygotowują się oni do I Pucharu Świata który rozpoczyna się w dniu 23.05. w Poznaniu. Zobaczymy tam troje kadrowiczów z OKSW. Mateusz Kamiński w C-2 z Michałem Kudłą z Poznania na dyst. 500 i 1000m. oraz w C-1 na 5000m. Tomek Barniak w C-1 na 200m i zapewne w osadach C-2 oraz w C-4. A także Julia Walczak w C-1 500m i C2 500m.
Gratulacje dla zawodników startujących w Wolsztynie oraz trzymamy kciuki za udane starty w Poznaniu.